0
Alışveriş Sepetiniz Boş!


Pigalata.com olarak ziyaretçilerimizin ve üyelerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden paylaştığınız kişisel bilgilerinizin gizliliğinizi ve güvenliğini mümkün olan en üst düzeyde tarafımızca sağlanmaktadır. Ayrıca aşağıdaki ek hizmet alanları için gizlilik ve güvenlik önlemlerini alıyoruz;

Dükkana Soru Sor Alanı :

Sitemiz üzerinde alıcı ve satıcıların birbirileri ile etkileşimde bulunabileceği bir site için mesajlaşma sistemi mevcuttur. Alıcı ve Satıcılar arasındaki tüm yazışmalar güvenli sunucularımızda bulunan veri tabanlarında kayıt altında bulunmaktadır. İlgili tüm mesajlaşmaların içerikleri üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

İletişim Sayfası :

Bu sayfa aracılığı ile site yöneticilerine ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım :

Sayfalarımızda kullandığımız Facebook, Youtube, Instagram ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Pigalata.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.